Kosovas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kosovas parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Kosove

Šiandien mes norime paryškinti situaciją apie investuotojus, kurie nori pirkti turtą Kosove. Paskutiniame Pasaulio banko paskelbtame Kosovo dokumente pabrėžiamos teigiamos ekonominės augimo perspektyvos, kurias skatina didinti vartojimą ir investicijas, įskaitant energetikos ir kitų sektorių investicijas, kurios bus įgyvendinamos teikiant donorų naują finansavimą.

Nepaisant teigiamos nuomonės, Pasaulio bankas pabrėžia stabilią politinę aplinką ir geresnes sąlygas įmonėms gamybinėms investicijoms

Sektoriai, kurie pritraukia didžiausias tiesiogines užsienio investicijas, yra nekilnojamasis turtas, kurio vertė 27,9 milijono eurų, nes yra daug nekilnojamojo turto pardavimo Kosove, prekyba su 8,1 milijono eurų, finansinėmis paslaugomis - 7,8 milijono eurų ir 3 milijonų eurų.

Praėjus dešimčiai metų Kosovas yra jauniausia Europos šalis: 2008 m., Prieš dešimtį metų vasario 17 d., Po paskutinio konflikto buvusios Jugoslavijos šalyse jis įgijo nepriklausomybę nuo Serbijos.

Kosovas yra tarp Serbijos, Juodkalnijos, Albanijos ir Makedonijos. Tai yra pati jauniausia Europos šalis, kurioje gyvena vidutinis amžius: 53% gyventojų yra jaunesni nei 25 metų amžiaus; vidutinis amžius Prištinoje, sostinėje, yra 28 metai. Šešios žvaigždės, kurias matote ant jo vėliavos, yra šešios etninės grupės, kuriose jis gyvena: albanai (jie yra daugiau nei 90% gyventojų), serbai, turkai, goranai, romai ir bosnių musulmonai.

Tai yra puiki vieta nuspręsti pirkti turtą, skirtą parduoti Kosove, bet tik galvoti apie ateitį.

Nors per pastaruosius dešimt metų vidutinis ekonomikos augimas buvo 4%, Kosovas išlieka viena iš skurdžiausių Europos šalių, o žemynuose labiausiai aukšti nedarbo lygiai 30% - 50%. Mes taip pat turime pasakyti, kad vidutinis mėnesinis atlyginimas yra tik 360 eurų, todėl, jei norite įsigyti Kosove parduodamą turtą, laukite užsienio investuotojo, kuris galėtų įsigyti jūsų nuosavybę.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Parduodama žemė Dobrotino kaime, 8 km nuo Podujevo, 11ha. Idealiai tinka ūkiams, plantacijoms. Nedideliame aukštyje - strateginė padėtis. Prijungtas v...
Cod. 38138

Parduoda Žemė statyboms vystyti, Kosovas, Pristina, Donja Gusterica, Donja Gusterica

70,000.00EUR
Parduoda
Žemė statyboms vystyti

7000 m²
Parduodamas 40 kvadratinių metrų Donja Gštericoje visame mokykloje, tinka investuotojams. Donja Gšterica yra 8 km nuo Gračanicos. Informacija
Cod. 37116

Parduoda Ūkio žemė, Kosovas, Pristina, Pristina, Vrnica

110,000.00EUR
Parduoda
Ūkio žemė

30000 m²
Aš parduodu lauką šalia Sitnica palankiai, drėkinimo purkštuvu lauke.
Cod. 33343

Parduoda Pastatas, Kosovas, Pristina, Gjilan, Medlin olbrajt

5,000,000.00EUR
Parduoda
Pastatas

750 m²
Pastatas (750m2) yra pačiame Giilano (Kosovo) centre, dviejų pagrindinių gatvių sankirtoje: Medllin Ollbrajt bulvaras (Madeleine Albright) ir Idriz Se...
Cod. 27297

Parduoda Ūkio žemė, Kosovas, Pristina, Pristina, Pristina

Reserved negotiation
Parduoda
Ūkio žemė

2000 m²
Parduodamas žemės sklypas
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB